GEMİ ACENTELİĞİ

Öncü Denizcilik Gemi Acenteliği, Türk deniz sularının tamamında hem yerli hem de yabancı gemi amatörlerine hizmetler sunmaktadır. Öncü Denizcilik bünyesindeki liman işletmeciliği, gemi işletmeciliği ve gemi kiralama birimleriyle sağladığı çeşitli olanaklardan temsilcisi olduğu armatör ve donatanları yararlandırma ayrıcalığına sahiptir. Bu hizmetleri istisnasız tüm limanlarda ve transit geçişlerde sunarken, sahip olduğu bu ayrıcalıklarla temsil ettiği armatör ve donatanların haklarını sonuna kadar savunmaktadır.

ACENTELİK HİZMETLERİ;
Gemi sahibi/işleteni adına,tahliye ve yükleme operasyonlarına 7/24 gözetim hizmeti sunmak.
Gemilerin transit geçişlerinde ve liman uğraklarında gemi adına tüm yasal prosedürleri takip etmek.
Yakıt,yağ,kumanya,içme suyu vb. gemi ihtiyaçlarını zamanında tedarik etmek.
Tayfa değişiklikleri ve sağlık hizmetlerini titizlikle sağlamak.
Yedek parça gümrüklemesi ve gönderilerini en hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirmek.
Gemi ihtiyacına gore gerekli tamirat işlemlerinin gerçekleştirilmesini kaptan memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleşmesini sağlamak.
Gerekli durumlarda armatör veya işleten adına danışmanlık yaparak resmi yazışmaları yürütmek.
Yenilenmesi gereken sertifikaları en düşük maliyetle yenilenmesini sağlamak. Kaptan talebi doğrultusunda çöp, katı / sıvı atık servislerini temin etmek.
Kaptan avansı teslimatlarını güvenli biçimde sağlamak.
Survey,class,P&I ve benzeri kuruluşlarıyla gerekli durumlarda gemi adına temasa geçip armatör talimatı doğrultusunda işlemleri takip etmek ve raporların gerekli yerlere ulaşmasını sağlamak.
Tüm yasal uyuşmazlıklarda gemi sahibi/işleteni adına tecrübeli avukatlarımız aracılığıyla hukuki danışmanlık hizmeti sunmak.